Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters
КАФЕНА-ХАВАНА ПЛАСТИЧНА РАМКА СО МЕТАЛНИ ЗЛАТНИ ДОДАТОЦИ СО ЦИРКОНИ НА РАЧКИТЕ
Производител: BVLGARI
Достапност: На залиха
Шифра: 4116-B 504
Датум на испорака: 1-2 days
ден 16.900,00
ден 13.520,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 54 mm
Ширина на мост 16 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Спецификации на производот
Големина на леќа 54 mm
Ширина на мост 16 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки