Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

DIOR BLACK TIE 190 98L

За жал, овој производ не е повеќе достапен.

СИНА ПЛАСТИЧНА РАМКА СО ЦРВЕН СЈАЈ
Производител: DIOR
Достапност: На залиха
Шифра: BLACK TIE 190 98L
Датум на испорака: 1-2 days
ден 15.000,00
ден 7.500,00
Спецификации на производот
Должина на рачки 145 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Спецификации на производот
Должина на рачки 145 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки