Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

DIOR BLACK TIE 199 FB8

ЦРНА СЈАЈНА ПЛАСТИЧНА РАМКА СО СИВИ АЛУМИНИУМ РАЧКИ
Производител: DIOR
Достапност: На залиха
Шифра: BLACK TIE 199 FB8
Датум на испорака: 1-2 days
ден 17.000,00
ден 10.200,00
Спецификации на производот
Должина на рачки 145 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и метални рачки
Финиш на рамка Сјај
Спецификации на производот
Должина на рачки 145 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и метални рачки
Финиш на рамка Сјај