Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters
СЈАЈНА МАХАГОНИ ПЛАСТИЧНА РАМКА СО СЈАНИ МАХАГОНИ ПЛАСТИЧНИ РАЧКИ
Производител: GIORGIO ARMANI
Достапност: На залиха
Шифра: AR 7033 5026
Датум на испорака: 1-2 days
ден 13.000,00
ден 7.800,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 52 mm
Ширина на мост 17 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Финиш на рамка Сјај
Спецификации на производот
Големина на леќа 52 mm
Ширина на мост 17 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Финиш на рамка Сјај