Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

GUESS MARCIANO

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Филтрирај по атрибути
  • Големина на леќа
  • 58 mm

GUESS MARCIANO GM 721 TL-73

GM721 TL-73
ТИРКИЗНА ПОЛУПРОЅИРНА РАМКА СО МЕТАЛЕН СРЕБРЕН ДОДАТОК СО ЦИРКОНИ НА РАЧКИТЕ И СВЕТЛО-КАФЕНИ ГРАДУИРАНИ СТАКЛА
ден 7.800,00 ден 6.240,00