Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters
КАФЕНА РАМКА СО МЕТАЛЕН ФРОНТ НА КОНЕЦ И ПЛАСТИЧНИ РАЧКИ
Производител: MaxMara
Достапност: На залиха
Шифра: MM 1291 H8T
Датум на испорака: 1-2 days
ден 12.200,00
ден 10.980,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 54 mm
Ширина на мост 16 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Метален фронт и пластични рачки
Спецификации на производот
Големина на леќа 54 mm
Ширина на мост 16 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Метален фронт и пластични рачки