Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters
ЦРНА МАТ ПЛАСТИЧНА РАМКА СО СИВО-ЗЕЛЕНИ МИНЕРАЛНИ СТАКЛА
Производител: PERSOL
Достапност: На залиха
Шифра: 2994-S 900/31 3N
Датум на испорака: 1-2 days
ден 11.600,00
ден 5.801,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 54 mm
Ширина на мост 19 mm
Должина на рачки 145 mm
Тип на леќа Неполаризирани
Материјал на леќа Стакло
Боја на леќа Зелена
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Финиш на рамка Мат
Спецификации на производот
Големина на леќа 54 mm
Ширина на мост 19 mm
Должина на рачки 145 mm
Тип на леќа Неполаризирани
Материјал на леќа Стакло
Боја на леќа Зелена
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Финиш на рамка Мат