Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters
ЦРНА СЈАЈНА ПЛАСТИКА , ЗЕЛЕНИ ПОЛАРИЗИРАНИ СТАКЛА
Производител: RAY BAN
Достапност: На залиха
Шифра: 4154 601/58 3P
Датум на испорака: 1-2 days
ден 12.900,00
Спецификации на производот
Должина на рачки 145 mm
Тип на леќа Поларизирани
Материјал на леќа Пластика
Боја на леќа Зелена
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Финиш на рамка Сјај
Спецификации на производот
Должина на рачки 145 mm
Тип на леќа Поларизирани
Материјал на леќа Пластика
Боја на леќа Зелена
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Финиш на рамка Сјај