Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters
ПЛАСТИЧЕН СЈАЕН ЦРН ФРОНТ СО ЗЛАТНИ МЕТАЛНИ РАЧКИ И ЗЛАТЕН ДУПЛИ МОСТ
Производител: RAY BAN
Достапност: На залиха
Шифра: RB 7097 2000
Датум на испорака: 1-2 days
ден 9.200,00
ден 6.900,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 49 mm
Ширина на мост 21 mm
Должина на рачки 145 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и метални рачки
Финиш на рамка Сјај
Спецификации на производот
Големина на леќа 49 mm
Ширина на мост 21 mm
Должина на рачки 145 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и метални рачки
Финиш на рамка Сјај