Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters
КАФЕН МЕТАЛЕН ФРОНТ СО КАФЕНИ КАРБОНСКИ РАЧКИ
Производител: RAY BAN
Достапност: На залиха
Шифра: RB 8417 2952
Датум на испорака: 1-2 days
ден 11.100,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 53 mm
Ширина на мост 18 mm
Должина на рачки 145 mm
Материјал на рамка Метален фронт и карбонски рачки
Финиш на рамка Сјај
Спецификации на производот
Големина на леќа 53 mm
Ширина на мост 18 mm
Должина на рачки 145 mm
Материјал на рамка Метален фронт и карбонски рачки
Финиш на рамка Сјај