Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

Офталмички Стакла

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

Органско стакло CR

cr стакло
Органско стакло CR без заштита - лагер Тимот на Оптика Визус препорачува кратка консултација за диоптер на 070-344-297
ден 400,00

Органско стакло - антирефлекс - лагер

стакло
Органско стакло со антирефлекс заштита, хидрофобен слој, слој против гребење- лагер Тимот на Оптика Визус препорачува кратка консултација за диоптер на 070-344-297
ден 800,00

Органско стакло - I степен тенчено - лагер

стакло
Органско стакло со заштита - лагер Тимот на Оптика Визус препорачува кратка консултација за диоптер на 070-344-297
ден 1.200,00

Органско стакло - II степен тенчено - лагер

стакло
Органско стакло со заштита - лагер Тимот на Оптика Визус препорачува кратка консултација за диоптер на 070-344-297
ден 1.700,00

Органско стакло - III степен тенчено - лагер

стакло
Органско стакло со заштита - лагер Тимот на Оптика Визус препорачува кратка консултација за диоптер на 070-344-297
ден 2.500,00

Органско стакло - Фотохроматско

стакло
Органско стакло со заштита - лагер Тимот на Оптика Визус препорачува кратка консултација за диоптер и боја на 070-344-297
ден 1.500,00