Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

Стакла, Леќи и средства

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Филтрирај по атрибути
  • Базна кривина
  • 8.6

RENU

RENU
ден 700,00

RENU 360 ml

Средство за одржување на сите видови меки леќи 360 мл
ден 700,00

SOFLENS 59

SOFLENS 59
1 кутија со 6 контктни леќи со иста диоптрија. Мека контактна леќа за дневно носење и месечна замена.
ден 1.900,00 ден 1.520,00

Органско стакло CR

cr стакло
Органско стакло CR без заштита - лагер Тимот на Оптика Визус препорачува кратка консултација за диоптер на 070-344-297
ден 400,00

AO SEPT 360 ML

Универзално средтство за одржување на сите типови контактни леќи
ден 700,00

PURE VISION 2

1 кутија со 3 контктни леќи со иста диоптрија. Силикон хидрогел, за месечна замена.
ден 1.650,00