Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

СРЕДСТВА ЗА КОНТАКТНИ ЛЕЌИ

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

RENU 360 ml

Средство за одржување на сите видови меки леќи 360 мл
ден 700,00

AO SEPT 360 ML

Универзално средтство за одржување на сите типови контактни леќи
ден 700,00

OPTI FREE 355 ML

Универзален раствор за одржување на сите типови меки контакктни леќи
ден 700,00

ALL CLEAN 350 ml

Универзално средтство за одржување на сите типови меки контактни леќи
ден 700,00

UNICA 350ml

Универзално средтство за одржување на сите типови меки контактни леќи
ден 800,00 ден 640,00