Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

СРЕДСТВА ЗА КОНТАКТНИ ЛЕЌИ

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

ALVERA 350 ml

Универзално средтство за одржување на сите типови меки контактни леќи
ден 700,00

ВЕШТАЧКИ СОЛЗИ LACRIFRESH CLEANING

Капки за прочистување и навлажнување на контактни леќи, директно во око
ден 550,00

ВЕШТАЧКИ СОЛЗИ LACRIFRESH MOISTURE

Капки за прочистување и навлажнување на контактни леќи, директно во око
ден 550,00

ВЕШТАЧКИ СОЛЗИ CRYSTAL VISION

Капки за прочистување и навлажнување на контактни леќи, директно во око
ден 250,00

ВЕШТАЧКИ СОЛЗИ SYSTANE ULTRA

Капки за прочистување и навлажнување на очите, не се препорачуваат за контактни леќи.
ден 750,00

ВЕШТАЧКИ СОЛЗИ SYSTANE

Капки за прочистување и навлажнување на очите, не се препорачуваат за контактни леќи.
ден 650,00