Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

ALCON

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

AO SEPT 360 ML

Универзално средтство за одржување на сите типови контактни леќи
ден 700,00

OPTI FREE 355 ML

Универзален раствор за одржување на сите типови меки контакктни леќи
ден 700,00

ВЕШТАЧКИ СОЛЗИ SYSTANE ULTRA

Капки за прочистување и навлажнување на очите, не се препорачуваат за контактни леќи.
ден 750,00

ВЕШТАЧКИ СОЛЗИ SYSTANE

Капки за прочистување и навлажнување на очите, не се препорачуваат за контактни леќи.
ден 650,00

AIR OPTIX 3 pck

1 кутија со 3 контктни леќи со иста диоптрија. Силикон хидрогел, за месечна замена.
ден 1.900,00 ден 1.710,00