Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

AVIZOR

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

ALL CLEAN 350 ml

Универзално средтство за одржување на сите типови меки контактни леќи
ден 700,00

UNICA 350ml

Универзално средтство за одржување на сите типови меки контактни леќи
ден 800,00 ден 640,00

ALVERA 350 ml

Универзално средтство за одржување на сите типови меки контактни леќи
ден 700,00

ВЕШТАЧКИ СОЛЗИ LACRIFRESH CLEANING

Капки за прочистување и навлажнување на контактни леќи, директно во око
ден 550,00

ВЕШТАЧКИ СОЛЗИ LACRIFRESH MOISTURE

Капки за прочистување и навлажнување на контактни леќи, директно во око
ден 550,00

UNICA 100ml

Универзално средство за одржување на меки контактни леќи 100 мл.
ден 390,00