Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

BAUSCH&LOMB

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

PURE VISION 2

1 кутија со 3 контктни леќи со иста диоптрија. Силикон хидрогел, за месечна замена.
ден 1.550,00

SOFLENS 59

SOFLENS 59
1 кутија со 6 контктни леќи со иста диоптрија. Мека контактна леќа за дневно носење и месечна замена.
ден 1.900,00 ден 1.710,00

RENU 360 ml

Средство за одржување на сите видови меки леќи 360 мл
ден 700,00

СРЕДСТВО ЗА ЧУВАЊЕ НА ПОЛУТВРДИ ЛЕЌИ BOSTON

Средство за дезинфекција,чување и исплакнување на тврди и гаспропусливи контактни леќи.
ден 550,00

PURE VISION 1 6pck

1 кутија со 6 контктни леќи со иста диоптрија.Силикон хидрогел,за месечна замена.
ден 3.100,00 ден 2.790,00

СРЕДСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ПОЛУТВРДИ ЛЕЌИ BOSTON ADVANCE

Средство за чистење на тврди и гаспропусливи контактни леќи.
ден 500,00