Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

GUCCI GG 0025О ОО5

За жал, овој производ не е повеќе достапен.

ПЛАВА СЈАЈНА ПЛАСТИЧНА РАМКА
Производител: GUCCI
Достапност: На залиха
Шифра: GG 0025О ОО5
Датум на испорака: 1-2 days
ден 13.900,00
ден 11.120,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 56 mm
Ширина на мост 14 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Финиш на рамка Сјај
Спецификации на производот
Големина на леќа 56 mm
Ширина на мост 14 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Финиш на рамка Сјај