Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

MAX N.M 608 C.WHITE-GRAY

БЕЛА МЕТАЛНА РАМКА СО СИВИ СТАКЛА
Производител: MAX
Достапност: На залиха
Шифра: N.M 608 C.WHITE-GRAY
Датум на испорака: 1-2 days
ден 3.000,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 56 mm
Ширина на мост 14 mm
Тип на леќа Неполаризирани
Материјал на леќа Стакло
Боја на леќа Сива
Материјал на рамка Метален фронт и рачки
Спецификации на производот
Големина на леќа 56 mm
Ширина на мост 14 mm
Тип на леќа Неполаризирани
Материјал на леќа Стакло
Боја на леќа Сива
Материјал на рамка Метален фронт и рачки