Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters
ТЕМНО КАФЕНА ХАВАНА ПЛАСТИЧНА РАМКА
Производител: PUMA
Достапност: На залиха
Шифра: PU 00260 col.002
Датум на испорака: 1-2 days
ден 8.600,00
ден 6.000,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 55 mm
Ширина на мост 15 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Спецификации на производот
Големина на леќа 55 mm
Ширина на мост 15 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки