Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters
ЦРНА МАТ ПЛАСТИЧНА РАМКА СО ПЛИШАНИ ГУМИРАНИ РАЧКИ
Производител: PUMA
Достапност: На залиха
Шифра: PU 00440 col.001
Датум на испорака: 1-2 days
ден 9.300,00
ден 6.500,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 54 mm
Ширина на мост 17 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Финиш на рамка Мат
Спецификации на производот
Големина на леќа 54 mm
Ширина на мост 17 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Финиш на рамка Мат