Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

SOFLEX

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

DISPO BIO TORIC 1pck

Еден Блистер. Силикон хидрогел, за месечна замена.
ден 1.000,00

DISPO BIO TORIC 3pck

1 кутија со 3 контктни леќи со иста диоптрија. Силикон хидрогел за месечна замена.
ден 2.950,00

DISPO PRO 6 pck

1 кутија со 6 контктни леќи со иста диоптрија. Мека контактна леќa за дневно носење и месечна замена.
ден 2.600,00