Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters
КАФЕНА ХАВАНА ПЛАСТИЧНА РАМКА СО ЗЛАТЕН ДОДАТОК НА РАЧКИТЕ
Производител: VERSACE
Достапност: На залиха
Шифра: 3219-Q 108
Датум на испорака: 1-2 days
ден 11.400,00
ден 9.000,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 54 mm
Ширина на мост 17 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Спецификации на производот
Големина на леќа 54 mm
Ширина на мост 17 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки