Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters
ЦРНА ПЛАСТИЧНА РАМКА СО ЗЛАТНИ МЕТАЛНИ РАЧКИ
Производител: VERSACE
Достапност: На залиха
Шифра: 3237 GB1
Датум на испорака: 1-2 days
ден 9.800,00
ден 7.400,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 54 mm
Ширина на мост 17 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и метални рачки
Финиш на рамка Мат
Спецификации на производот
Големина на леќа 54 mm
Ширина на мост 17 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и метални рачки
Финиш на рамка Мат