Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters
ЦРН ПЛАСТИЧЕН ФРОНТ СО МЕТАЛНИ ЗЛАТНИ РАЧКИ И СИВИ СТАКЛА
Производител: VOGUE
Достапност: На залиха
Шифра: 5137-S W44/87 3N
Датум на испорака: 1-2 days
ден 6.200,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 55 mm
Ширина на мост 19 mm
Должина на рачки 135 mm
Тип на леќа Неполаризирани
Материјал на леќа Пластика
Боја на леќа Сива
Материјал на рамка Пластичен фронт и метални рачки
Финиш на рамка Сјај
Спецификации на производот
Големина на леќа 55 mm
Ширина на мост 19 mm
Должина на рачки 135 mm
Тип на леќа Неполаризирани
Материјал на леќа Пластика
Боја на леќа Сива
Материјал на рамка Пластичен фронт и метални рачки
Финиш на рамка Сјај