Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters
ВИОЛЕТОВА ПЛАСТИЧНА РАМКА
Производител: VOGUE
Достапност: На залиха
Шифра: VO 2714 2584
Датум на испорака: 1-2 days
ден 4.400,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 54 mm
Ширина на мост 16 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Финиш на рамка Сјај
Спецификации на производот
Големина на леќа 54 mm
Ширина на мост 16 mm
Должина на рачки 140 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Финиш на рамка Сјај