Close
(0)
Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters
КАФЕНА ХАВАНА ПЛАСТИЧНА РАМКА ОД ВНАТРЕШНАТА СТРАНА ЦРВЕНА
Производител: VOGUE
Достапност: На залиха
Шифра: VO 2814 2105
Датум на испорака: 1-2 days
ден 5.400,00
Спецификации на производот
Големина на леќа 51 mm
Ширина на мост 16 mm
Должина на рачки 135 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Финиш на рамка Сјај
Спецификации на производот
Големина на леќа 51 mm
Ширина на мост 16 mm
Должина на рачки 135 mm
Материјал на рамка Пластичен фронт и рачки
Финиш на рамка Сјај